EN social social social

no women no art - nie ma sztuki bez kobiet

Aktualności

Likwidatorka Stowarzyszenia NO WOMEN NO ART wpisanego do Rejestru Stowarzyszeń, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000322034 podaje do publicznej wiadomości, że Uchwałą Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 29 czerwca 2019 r. podjęto decyzję o rozwiązaniu Stowarzyszenia.W związku z powyższym wzywa się do zgłaszania ewentualnych roszczeń i wierzytelności w terminie do dnia 30 listopada 2019 r. na adres: promocja@nowomen-noart.pl

Idea Girls Rock Camp jako warsztatów dla dziewcząt wzmacniających w nich poczucie własnej wartości, uczących asertywności a także rozwijających twórczo narodziła się w USA w 2001 roku. W sierpniu 2012 roku odbyły się pierwsze w Polsce warsztaty Girls Rock, zrealizowane przez No Women No Art.
Warsztaty GIRLS ROCK! POZNAŃ były dwutygodniowym spotkaniem z Anią Brachaczek, Beatą Polak, Olą Rzepką i dziewczynami z zespołu Translola - Ewą Langer oraz Aminą Dargham, które uczyły dziewczyny w wieku 15-19 lat śpiewać oraz grać na basie, gitarze elektrycznej i perkusji.
Warsztaty zwieńczył koncert będący jednocześnie inauguracją piątej edycji festiwalu No Women No Art.
18. października, w ramach Jubileuszu 50-lecia Teatru Ósmego Dnia odbędzie się koncert z udziałem uczestniczek warsztatów, w nowych składach i z nowym repertuarem. Na koncert zapraszamy ok. 18.00 na Plac Wolności (schody Arkadii).
Organizatorzy: No Women No Art i Teatr Ósmego Dnia
Partner: Salony Muzyczne Riff
http://www.riff.net.pl/

Dziękujemy za 6 lat Festiwalu No Women No Art

18 października zakończyła się szósta edycja Festiwalu No Women No Art, którego tematem przewodnim były miejsca i pamięć. Po sześciu latach działania z żalem podjęłyśmy decyzję o zamknięciu Festiwalu z powodów czysto finansowych. Festiwal przechodzi więc do historii/ herstorii, ale my mamy nadzieję, że zarówno Festiwal, jak i realizowane w jego ramach działania pozostaną w pamięci naszych odbiorców i odbiorczyń.

18 października zakończył się 6. Festiwal No Women No Art.

Różnorodny program prezentował twórczość 36 artystek i artystów, zaangażowanych w 27 wydarzeń, z zakresu 5 dziedzin sztuki (Film, Literatura, Muzyka, Teatr, Sztuki Wizualne).

Strona 1 z 8  > >>