Jak szybko zrzucić kilka kilogramów?

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz szybko pozbyć się kilku kilogramów? Za kilka dni masz ważną imprezę i chciałabyś wyglądać szczupło i seksownie? A może w ostatnich dniach przybyło Ci kilka centymetrów w brzuchu i potrzebujesz szybko się ich pozbyć? Sprawdź, jak błyskawicznie zrzucić kilka kilogramów i optycznie wyszczuplić sylwetkę. 

Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie kilkudniowy detoks. W zależności od tego, jak silna jest Twoja motywacja, możesz zrobić sobie trwającą trzy dni dietę sokową lub też przez kilka dni ograniczyć się do spożywania wyłącznie warzyw, zdrowych kasz i zdrowego białka, na przykład tofu lub soczewicy. Jeśli ograniczysz kaloryczność posiłków, Twoja waga szybko spadnie. Pamiętaj o piciu dużych ilości wody i aktywności fizycznej. W ten sposób może udać Ci się zrzucić nawet 2 kilogramy w tydzień, a to z pewnością sprawi, że kupiona sukienka będzie o wiele lepiej układała się na Twojej pupie i brzuchu. Jeśli masz kłopot z nadmiernym łaknieniem, sięgnij po tabletki zmniejszające apetyt

Możesz również zdecydować się na szybkie zabiegi wyszczuplające. Możesz przeprowadzić je w domu lub w miejscu takim jak gabinet kosmetyczny – to zależy od tego, ile czasu i pieniędzy chcesz przeznaczyć na odchudzanie. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być domowy peeling kawowy – ten prosty kosmetyk potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Nie zapominaj również o muśnięciu skóry delikatnym balsamem brązującym i o zrobieniu kilkudziesięciu przysiadów przed imprezą. To szybkie triki, dzięki którym będzie wyglądać jeszcze bardziej kusząco!